0 212244 1144 Pbx. //, info@kozikoglu.com

||Markalarımız

Ağır yüklere dayanıklı yüksek kaliteye sahip rod başları üreten DURBAL, 1938 senesinde Almanya’da kurulmuştur. Sadece mafsal üretimi yapan firma, dünyanın en büyük mafsal üreticilerinden biridir. Sektöründe duayen olan DURBAL; Premium, Clasic ve Basic olarak sınıflandırdığı mafsallarıyla bütün müşteri taleplerine cevap verebilmektedir. Masura ve bilyanın kullanıldığı mafsalların tasarımı DURBAL’a özgü olup, sektöründe rakipsizdir. Masuralı tipli mafsallar yüksek açılara erişerek sorunsuz bir şekilde çalışmasını sürdürür. Kafes yapısı sayesinde yüksek hızlarda çalışabilirler. Aynı zamanda sık sıra dizilmiş bilya ve masuralı tipleri ile yüksek yüklerde avantaj sağlamaktadır.

DURBAL’ın ürün gamını; bakım gerektiren, bakım gerektirmeyen, paslanmaz, paslanmaya karşı dayanıklı (galvanizli) ve alüminyumdan imal edilmiş mafsallar oluşturur. DURBAL, bu ürünlerde sizlerin ihtiyaçlarına ve kullanacağınız alanlara göre özel uyarlamalar ve değişiklikler yapabilmektedir.

Mükemmel şekilde kusursuz üretilen Premium, Classic ve Basic serilerindeki mafsallar, dayanıklılık ve güvenilirliği ile ön plana çıkmakta olup, tüm ağır sanayi sistemlerinde DURBAL güvencesiyle gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

(DURBAL Türkiye distribütörü, BRM, BRF, PM, PF, BRTM, BRTF, BEM, BEF, EM, EFN, DSI, DSA, DSSI, DGIR, DGAR, DPOS, DGIHR-K, DGIHO-K, DGK, DSGE, H-IR-GE60ES, paslanmaz mafsal, erkek mafsal, dişi mafsal, rod başı, galvanizli mafsal, dana gözü mafsal, manda gözü)
SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN!

Sosyal medyada bizden haberdar olmak için aşağıdaki hesaplarımızdan takip edin!

Data1
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2016 © Kozikoğlu