0 212244 1144 Pbx. //, info@kozikoglu.com

||Markalarımız

Dünyanın en eski iğneli rulman üreticilerinden olan NADELLA, 1930 senesinde Fransa’da kurulmuştur. Faaliyetlerine İtalya’da devam eden NADELLA, üniversiteler ve araştırma enstitüleri ile yaptığı iş birliği neticesinde sektörün en köklü firmalarından biri olmayı başarmıştır.

NADELLA, geniş ürün yelpazesiyle sektördeki birçok firmanın partnerliği görevini üstlenmekte, uzman ekibiyle yüksek hassasiyet gerektiren özel projeler için en iyi çözümleri sunmaktadır.

NADELLA, satış öncesi ve sonrasında danışmanlık hizmeti vermekte, müşterilerle birlikte sahada geliştirilen ve sürekli yeni standartlar belirleyen bireysel çözümler üretmektedirler. Sahada edinilen bu tecrübeler, araştırma-geliştirme departmanlarında üretilecek yeni modellerin özelliklerini belirlemektedir. Bu sayede müşteri beklentileri dikkate alınarak en iyi şekilde hizmet verilmesi sağlanmaktadır.

(Nadella Türkiye distribütörü, HK, BK, DLF, NKJS, GCU, NKUR, GCL, FGUL, NUTR, AXZ, RAXF, RAXN AXN, PWTRE, NUKRE, NX, HFLZ, KWVE, SL01, SL02, K811, K812, RSTO, LFR5201, KH, KB, KBO, PAB, HF2016)
SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN!

Sosyal medyada bizden haberdar olmak için aşağıdaki hesaplarımızdan takip edin!

Data1
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2016 © Kozikoğlu