0 212244 1144 Pbx. //, info@kozikoglu.com

||Markalarımız

Geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteye sahip rulmanlarıyla IKO, Japonya’nın ilk iğneli rulman üreticisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Altmış yılı aşkın tecrübesiyle iğneli rulmanlar, lineer araba ve kızaklar, hassas konumlandırma tablaları üretmektedir.

Endüstriyel robotlar, döner tablalar, makine takımları için yüksek rijitlik ve doğruluğa sahip döner rulmanlar; makine takımları, palet değiştiriciler, endüstriyel robotlar için kam rulmanları; yüksek performanslı motorların bağlantı çubukları için iğneli kafes ve iğneli burçlar ve yüksek hassasiyete sahip lineer ürünler IKO’nun ürettiği ve geliştirmeye devam ettiği başlıca ürünler arasında yer almaktadır.

Global çevrenin korunmasının dünya nüfusu için birinci önceliklerden olduğunun bilinciyle hareket eden IKO, faaliyetlerini, çevrenin korunmasını kurumsal bir sosyal sorumluluk olarak kabul ederek yürütecek, çevreye olumsuz etkilerini azaltacak ve zengin bir global çevre oluşturmaya yardım edecektir. Müşteri ihtiyaçlarını gelişimin ana kaynağı haline getiren IKO, bir Teknoloji Geliştirme şirketi olmayı hedeflemektedir.

(IKO Türkiye distribütörü, TAM, TLAM, TRI, BAM, BHAM, YTL, YBH, KT, RNA, TAFI, TRI, RNAFW, NAG, NAS, NTB, AZK, NAXI, NBXI, NATA, NATB, CFES, CF-RU1, CF-FU1, CFS, NUCF, CRH, RNAST, NART, NURT, CRY, CRBH, SBB, PHSA, POS, LWLF, LWE, LRXD, LRWX, LSAGF, MLF, ZOH, UUNR, ZZNR, OS, LME, Nippon Thompson Co., kam takipçisi, kam makarası )
SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN!

Sosyal medyada bizden haberdar olmak için aşağıdaki hesaplarımızdan takip edin!

Data1
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2016 © Kozikoğlu