0 212244 1144 Pbx. //, info@kozikoglu.com

||Kurumsal

Sayın Müşterilerimiz, Satış Ortaklarımız ve Meslektaşlarımız, 

1917 yılında kurulmuş olan aile şirketimiz; saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst, paylaşımcı ve güvenilir bir kurumsal yapısının yanı sıra,100 yılı aşkın engin tecrübesiyle Türk sanayisine hizmet vermenin dördüncü kuşak olarak gurunu yaşamaktadır.

Başlangıçta ağırlıklı olarak değirmen, tarım makinaları ticareti ve endüstriyel gereçlerin ithalatı ile Türk sanayisine hizmet veren şirketimiz, 1940’lı yıllarda ABD ve Avusturya’dan rulman ithalatına başlamış ve bu sayede sektördeki en eski şirket olma sıfatını kazanmıştır.

KOZİKOĞLU RULMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak sektörün önde gelen üreticilerinin UBC (JAPON/ÇİN), IKO (Japon),  NADELLA (Italyan)ve DURBAL(Alman) marka rulman ve lineer ürünlerinin  Türkiye yetkili distribütörlüğünü üstlenerek, tüm dünyada kendilerini kaliteleriyle ispat ederek tanıtmış olan bu “Premium Marka” rulman çeşitlerini aynı çatı altında toplayan şirketimiz; siz değerli iş ortaklarımıza geniş marka, ürün ve konusunda uzman makina mühendislerimizin teknik çözüm servisi sayesinde en iyi “Fiyat/Performans” oranıyla OEM ve MRO ihtiyaçlarınıza hizmet vermekteyiz.

Bu vesile ile hayırlı ve verimli işler dileriz.

Saygılarımızla,

Kozikoğlu Rulman San. Ve Tic. A.Ş.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN!

Sosyal medyada bizden haberdar olmak için aşağıdaki hesaplarımızdan takip edin!

Data1
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2016 © Kozikoğlu